Ruszamy już za 10 dni!
 Oceń wpis
   

Jeszcze tylko 10 dni dzieli nas od rozpoczęcia Festiwalu!

Mamy nadzieję, że już zapoznaliście się z programem imprezy;) Zaproście znajomych, przyjaciół czy bliskich, aby było nas jak najwięcej!

A tymczasem startujemy z kolejnymi opisami warsztatów;)

 

Wtorek, 10. 05. 2011 roku, Etat czy własna firma? Sprawdź swoje kompetencje!

prowadzący: Łukasz Borecki

 

Jeśli chcesz się przekonać czy posiadasz predyspozycje do założenia i kierowania własną firmą- przyjdź i sprawdź! Dowiesz się między innymi czy Twoja osobowość wykazuje zdolności przywódcze i organizacyjne.

Zagadkę tę pomoże Ci rozwiązać psycholog Łukasz Borecki- absolwent Uniwersytetu Opolskiego oraz doktorant na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jest on członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Narodowego Forum Doradztwa Kariery oraz Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP.

 

Wtorek, 10. 05. 2011 roku, Wykorzystanie internetu w badaniach rynku

prowadzący: Maciej Maj

oraz

Środa, 11. 05. 2011 roku, Internet przyszłością biznesu

prowadzący: Janusz Wielki

 

Podczas tych warsztatów masz szansę dowiedzieć się jak skutecznie wykorzystywać internet, aby otrzymać maksimum korzyści biznesowych oraz czerpać z możliwości stwarzanych przez Internet do pozyskiwania informacji marketingowej w polskich przedsiębiorstwach.

Warsztaty te poprowadzą Maciej Maj- absolwent Uniwersytetu Opolskiego na kierunku socjologia oraz dr inż. Janusz Wielki- adiunkt w Instytucie Inżynierii i Produkcji Politechniki Opolskiej.

Maciej Maj zajmuje się obecnie współpracą z firmą szkoleniowo-doradczą „Werbel” w zakresie prowadzenia szkoleń i opracowywania biznesplanów dla przedsiębiorców starających się o dotację inwestycyjne ze środków UE.

 

Piątek, 13. 05. 2011 roku, Jak prowadzić własną firmę szkoleniową?

prowadzący: Grzegorz Rippel

 

Jeśli marzy Ci się jako przyszły biznes założenie własnej firmy szkoleniowej, zapraszamy właśnie na te warsztaty. Dowiesz się jakie warunki trzeba spełnić, aby taką firmę założyć lub by po prostu prowadzić różnego rodzaju szkolenia.

Zajęcia poprowadzi Grzegorz Rippel- absolwent Uniwersytetu Opolskiego na kierunku politologia ze specjalizacją socjologii organizacji i zarządzania. Jest autorem wielu publikacji z zakresu m. in: komunikacji i public relations. Obecnie właściciel firmy szkoleniowej, w której również jest trenerem.

 

Zapraszamy na warsztaty!

 

Zespół BOSSA;)

Komentarze (0)
Porcja kolejnych opisów warsztatów!
 Oceń wpis
   

Przed przerwą świąteczną zaczęliśmy przybliżać Wam tematykę poszczególnych warsztatów. Harmonogram spotkań, które odbędą się podczas tegorocznego festiwalu jest już powszechnie znany, więc w dalszym ciągu pragniemy nieco szerzej przedstawić tematykę tych spotkań, by pomóc Wam w doborze idealnych dla Was warsztatów ;)

 

Czwartek, 12. 05. 2011 roku, Pozyskiwanie kapitału na firmę

prowadzący: Michał Różański

 

Ograniczony dostęp do źródeł finansowania powoduje, że we współczesnym świecie firmy muszą poszukiwać alternatywnych źródeł pieniądza. Celem tego spotkania jest przedstawienie dostępnych obecnie na rynku opcji pozyskiwania finansowania.

Prowadzący warsztaty, Michał Różański, jest właścicielem firmy zajmującej się usługami finansowymi, jak również dyrektorem Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości WSB w Opolu. Zajmuje się też doradztwem unijnym oraz jest Członkiem Komisji Rekrutacyjnej i Oceny Wniosków. Uczestnik licznych szkoleń i warsztatów z zakresu m. in: zarządzania, promocji oraz komunikacji.

 

Wtorek, 10. 05. 2011 roku, Marketing w sporcie

prowadzący: Radosław Soperczak

 

Korzyści ekonomiczne, które płyną z masowości uprawiania i oglądania sportu, czerpane są zarówno przez zawodników, trenerów, jak i menedżerów, właścicieli obiektów sportowych i mediów. Celem tego spotkania jest ukazanie jak wielką rolę we współczesnym sporcie odgrywa marketing, jak również, że istnieje szereg cech, które decydują o specyfice marketingu sportowego i wyjątkowe relacje pomiędzy osobą zajmującą się marketingiem a produktem powiązanym ze sportem.

Warsztaty te poprowadzi Radosław Soperczak- absolwent Uniwersytetu we Wrocławiu na kierunku administracja oraz student prawa Uniwersytetu Opolskiego. Jest współtwórcą i menadżerem agencji reklamowej FlagiFirmowe.pl oraz agencji eventowej 12stopni.pl. Prezes Fundacji Football Academy Group i KS Unii Opole. Jest też współpracownikiem mistrza Polski- KKS Lecha Poznań.

 

Zapraszamy na spotkania!;)

A już jutro kolejna dawka opisów!

 

Zespół BOSSa

 

 

Komentarze (0)
Festiwal Przedsiębiorczości BOSS w Opolu- 9 - 13 maj!
 Oceń wpis
   

 

Studenckie Forum Business Centre Club oraz Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości w Opolu uprzejmie zapraszają na coroczny Festiwal Przedsiębiorczości BOSS, który odbędzie się w dniach 9 - 13 maja 2011.

 

W dniach tych, od poniedziałku do piątku, zorganizowanych zostanie ponad 20 warsztatów. Zainteresowani będą mieli okazję do spotkań dotyczących biznesu. Profesjonalni trenerzy, wykładowcy z najlepszych uczelni oraz ludzie sukcesu chętnie podzielą się swoim doświadczeniem z branży jak i wiedzą i umiejętnościami. W organizację imprezy włączają się cztery opolskie uczelnie: Uniwersytet Opolski, Politechnika Opolska, Wyższa Szkoła Bankowa oraz Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji. W tym roku tematyka warsztatów skupiać się będzie na:

  • marketingu,
  • prowadzeniu i zarządzaniu firmą oraz
  • na skutecznym wykorzystywaniu Internetu w świecie biznesu.

Będzie można również zasięgnąć porady doradcy zawodowego. BOSS to jednak nie tylko nauka – w trakcie trwania festiwalu na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, takich jak: imprezy klubowe, grillowanie na świeżym powietrzu oraz seanse kinowe.

Już niedługo podamy szczegółowy harmonogram imprezy!

Informacje dotyczące Festiwalu znajdziecie również na Facebooku oraz na stronie: http://www.festiwalboss.pl/

Pozdrawiamy!

 Zespół BOSSa

Komentarze (0)
Najnowsze komentarze
2011-05-24 07:57
biometria:
Zachęć znajomego, żeby uczestniczył w BOSSie i wygraj!
Piwo to tak można?
2011-04-27 20:01
jaś:
Program Festiwalu!
Zapowiada sie ciekawie!
O mnie
bossopole
Festiwal Przedsiębiorczości BOSS
Kategorie
Ogólne
Archiwum
Rok 2011