Opis kolejnych warsztatów podczas BOSSa!
 Oceń wpis
   

Tak jak obiecaliśmy, zamieszczamy informacje o kolejnych warsztatach, które odbędą sięw ramach Festiwalu Przedsiębiorczości;)

 

Środa, 11. 05. 2011 roku, Inwestowanie na GPW

prowadzący: Andrzej Wianecki

Wszystkich zainteresowanych Giełdą Papierów Wartościowych zapraszamy na spotkanie z panem Andrzejem Wianeckim, który podpowie na czym polega inwestowanie i obrót papierami na giełdzie. Trudne jest podjęcie decyzji o tym, w co zainwestować oraz jak lokować wolne środki, aby pomnażany kapitał przyniósł zakładany zysk. Zapraszamy do poznania sposobów skutecznego inwestowania.

Prowadzący warsztaty, Andrzej Wianecki, jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego na UO oraz Wyższej Szkoły Biznesu National- Louis University w Nowym Sączu. Z początkiem lat 90. był zastępcą prezesa Petrol Opole Sp. z .o.o. i właścicielem firmy TOP. W latach 2001- 2002 był członkiem Rady Nadzorczej Warszawskiej Fabryki Pomp i Armatury WAFAPOMP S.A. Od 2004 roku regulernie inwestuje na giełdzie. 

 

Środa, 11. 05. 2011 roku, Kreatywność podstawą sukcesu własnego biznesu

prowadzący: Piotr Rychlicki

Podczas tych warsztatów będziecie mieli okazję przekonać się, że nowe pomysły są siłą napędową sukcesu i podstawą sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Powstają one dzięki procesom kreatywnego i innowacyjnego myślenia. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak wykorzystać dobre pomysły, zaufać własnym zdolnościom twórczym, słuchać i obserwować w sposób kreatywny, być twórczym członkiem lub liderem zespołu, efektywnie zarządzać innowacjami czyli wprowadzać w życie najlepsze pomysły.

Prowadzący, Piotr Rychlicki jest absolwentem Politechniki Opolskiej na kierunkach europeistyka oraz zarządzanie i marketing. Był uczestnikiem wielu szkoleń, m.in z zakresu zarządzania projektem w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Od 2010 roku pracuje jako trener i doradca z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. Jest również specjalistą ds. kontaktów z Beneficjentami Ostatecznymi projektu „Wsparcie na STARCIE 2” –AIP PO.

 

Zapraszamy na spotkania!

 

Zespół BOSSa

Komentarze (0)
Warsztaty i wykładowcy Konkurs

Komentarze

Najnowsze komentarze
2011-05-24 07:57
biometria:
Zachęć znajomego, żeby uczestniczył w BOSSie i wygraj!
Piwo to tak można?
2011-04-27 20:01
jaś:
Program Festiwalu!
Zapowiada sie ciekawie!
O mnie
bossopole
Festiwal Przedsiębiorczości BOSS
Kategorie
Ogólne
Archiwum
Rok 2011