Porcja kolejnych opisów warsztatów!
 Oceń wpis
   

Przed przerwą świąteczną zaczęliśmy przybliżać Wam tematykę poszczególnych warsztatów. Harmonogram spotkań, które odbędą się podczas tegorocznego festiwalu jest już powszechnie znany, więc w dalszym ciągu pragniemy nieco szerzej przedstawić tematykę tych spotkań, by pomóc Wam w doborze idealnych dla Was warsztatów ;)

 

Czwartek, 12. 05. 2011 roku, Pozyskiwanie kapitału na firmę

prowadzący: Michał Różański

 

Ograniczony dostęp do źródeł finansowania powoduje, że we współczesnym świecie firmy muszą poszukiwać alternatywnych źródeł pieniądza. Celem tego spotkania jest przedstawienie dostępnych obecnie na rynku opcji pozyskiwania finansowania.

Prowadzący warsztaty, Michał Różański, jest właścicielem firmy zajmującej się usługami finansowymi, jak również dyrektorem Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości WSB w Opolu. Zajmuje się też doradztwem unijnym oraz jest Członkiem Komisji Rekrutacyjnej i Oceny Wniosków. Uczestnik licznych szkoleń i warsztatów z zakresu m. in: zarządzania, promocji oraz komunikacji.

 

Wtorek, 10. 05. 2011 roku, Marketing w sporcie

prowadzący: Radosław Soperczak

 

Korzyści ekonomiczne, które płyną z masowości uprawiania i oglądania sportu, czerpane są zarówno przez zawodników, trenerów, jak i menedżerów, właścicieli obiektów sportowych i mediów. Celem tego spotkania jest ukazanie jak wielką rolę we współczesnym sporcie odgrywa marketing, jak również, że istnieje szereg cech, które decydują o specyfice marketingu sportowego i wyjątkowe relacje pomiędzy osobą zajmującą się marketingiem a produktem powiązanym ze sportem.

Warsztaty te poprowadzi Radosław Soperczak- absolwent Uniwersytetu we Wrocławiu na kierunku administracja oraz student prawa Uniwersytetu Opolskiego. Jest współtwórcą i menadżerem agencji reklamowej FlagiFirmowe.pl oraz agencji eventowej 12stopni.pl. Prezes Fundacji Football Academy Group i KS Unii Opole. Jest też współpracownikiem mistrza Polski- KKS Lecha Poznań.

 

Zapraszamy na spotkania!;)

A już jutro kolejna dawka opisów!

 

Zespół BOSSa

 

 

Komentarze (0)
Program Festiwalu! Ruszamy już za 10 dni!

Komentarze

Najnowsze komentarze
2011-05-24 07:57
biometria:
Zachęć znajomego, żeby uczestniczył w BOSSie i wygraj!
Piwo to tak można?
2011-04-27 20:01
jaś:
Program Festiwalu!
Zapowiada sie ciekawie!
O mnie
bossopole
Festiwal Przedsiębiorczości BOSS
Kategorie
Ogólne
Archiwum
Rok 2011