Ruszamy już za 10 dni!
 Oceń wpis
   

Jeszcze tylko 10 dni dzieli nas od rozpoczęcia Festiwalu!

Mamy nadzieję, że już zapoznaliście się z programem imprezy;) Zaproście znajomych, przyjaciół czy bliskich, aby było nas jak najwięcej!

A tymczasem startujemy z kolejnymi opisami warsztatów;)

 

Wtorek, 10. 05. 2011 roku, Etat czy własna firma? Sprawdź swoje kompetencje!

prowadzący: Łukasz Borecki

 

Jeśli chcesz się przekonać czy posiadasz predyspozycje do założenia i kierowania własną firmą- przyjdź i sprawdź! Dowiesz się między innymi czy Twoja osobowość wykazuje zdolności przywódcze i organizacyjne.

Zagadkę tę pomoże Ci rozwiązać psycholog Łukasz Borecki- absolwent Uniwersytetu Opolskiego oraz doktorant na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jest on członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Narodowego Forum Doradztwa Kariery oraz Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP.

 

Wtorek, 10. 05. 2011 roku, Wykorzystanie internetu w badaniach rynku

prowadzący: Maciej Maj

oraz

Środa, 11. 05. 2011 roku, Internet przyszłością biznesu

prowadzący: Janusz Wielki

 

Podczas tych warsztatów masz szansę dowiedzieć się jak skutecznie wykorzystywać internet, aby otrzymać maksimum korzyści biznesowych oraz czerpać z możliwości stwarzanych przez Internet do pozyskiwania informacji marketingowej w polskich przedsiębiorstwach.

Warsztaty te poprowadzą Maciej Maj- absolwent Uniwersytetu Opolskiego na kierunku socjologia oraz dr inż. Janusz Wielki- adiunkt w Instytucie Inżynierii i Produkcji Politechniki Opolskiej.

Maciej Maj zajmuje się obecnie współpracą z firmą szkoleniowo-doradczą „Werbel” w zakresie prowadzenia szkoleń i opracowywania biznesplanów dla przedsiębiorców starających się o dotację inwestycyjne ze środków UE.

 

Piątek, 13. 05. 2011 roku, Jak prowadzić własną firmę szkoleniową?

prowadzący: Grzegorz Rippel

 

Jeśli marzy Ci się jako przyszły biznes założenie własnej firmy szkoleniowej, zapraszamy właśnie na te warsztaty. Dowiesz się jakie warunki trzeba spełnić, aby taką firmę założyć lub by po prostu prowadzić różnego rodzaju szkolenia.

Zajęcia poprowadzi Grzegorz Rippel- absolwent Uniwersytetu Opolskiego na kierunku politologia ze specjalizacją socjologii organizacji i zarządzania. Jest autorem wielu publikacji z zakresu m. in: komunikacji i public relations. Obecnie właściciel firmy szkoleniowej, w której również jest trenerem.

 

Zapraszamy na warsztaty!

 

Zespół BOSSA;)

Komentarze (0)
Porcja kolejnych opisów warsztatów! Zapisy rozpoczęte!

Komentarze

Najnowsze komentarze
2011-05-24 07:57
biometria:
Zachęć znajomego, żeby uczestniczył w BOSSie i wygraj!
Piwo to tak można?
2011-04-27 20:01
jaś:
Program Festiwalu!
Zapowiada sie ciekawie!
O mnie
bossopole
Festiwal Przedsiębiorczości BOSS
Kategorie
Ogólne
Archiwum
Rok 2011