Warsztaty i wykładowcy
 Oceń wpis
   

Rozpoczynamy prezentację poszczególnych warsztatów, które odbędą się w ramach Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS! Krótko przedstawimy też sylwetki osób, które poprowadzą dane spotkania;)

Poniedziałek, 9.05.2011- warsztaty z psychologii sukcesu.

Prowadząca: Katarzyna Błońska

 Magia sukcesu wynika z przypisywania mu wielu znaczeń i mnogości wyzwalanych w nas uczuć. Pragniemy go-  wiele poświęcamy, by go osiągnąć, cieszymy się, kiedy przychodzi i przykro nam, gdy go nie ma. Na warsztatach z psychologii sukcesu dowiesz się jakie kroki wykonać, by go osiągnąć. Uczestnictwo w tych zajęciach pomoże Ci otworzyć się na stan umysłu, jakim jest szczęście. A dzięki niemu zacznieść iść w stronę pieniędzy!

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Błońska- absolwentka psychologii i pedagogiki na Uniwersytecie Opolskim, trener szkoleń oraz doktorantka na UW z zakresu psychologii. Aktualnie pracuje jako asystent w WSiA w Opolu prowadząc zajęcia z m.in: psychologii społecznej, motywacji, osobowości i psychopatologii. Jest również szkoleniowcem i trenerem w firmie szkoleniowej ProSilesia w Opolu. W 2005 roku odbyła staż zawodowy w Polinsky Children's Center w San Diego ( USA) prowadząc treningi i zajęcia terapeutyczne.

 

Serdecznie zapraszamy na warsztaty!

Już niedługo opis kolejnych;)

 

        Zespół BOSSa

 

 

Komentarze (0)
Bez nich BOSSa by nie było Opis kolejnych warsztatów...

Komentarze

Najnowsze komentarze
2011-05-24 07:57
biometria:
Zachęć znajomego, żeby uczestniczył w BOSSie i wygraj!
Piwo to tak można?
2011-04-27 20:01
jaś:
Program Festiwalu!
Zapowiada sie ciekawie!
O mnie
bossopole
Festiwal Przedsiębiorczości BOSS
Kategorie
Ogólne
Archiwum
Rok 2011